Apgaviko stotis (Impostor Station)

Apgavikai vėl patraukė į kosminę stotį ir pradėjo aktyviai sabotuoti darbą bei bandyti šnipinėti, nes jų tikslas yra užfiksuoti stotį. Tačiau prieš pat išpuolį jie nusprendė ištirti situaciją ir surinkti medžiagą. Žaidime „Impostor Station“ įgulos nariai iš karto suprato, kad stotyje vyksta keisti dalykai, tačiau šnipą atskleisti nebuvo taip paprasta, nes jis buvo gerai persirengęs, o jo skafandras atrodo lygiai taip pat, kaip ir kitų. Reikia atidžiai stebėti visus, o kai tik pradeda mirksėti vieno veikėjo spalva, nedelsdami jį ištrinkite, nes tuo metu žaidime „Impostor Station“ nukris maskuotė nuo šnipo.




